Ekstreler

Ekstreler

Ürün Karşılaştır (0)

Dut Yaprağı Özü

Dut Yaprağı Özü Dut yaprağı ekstresi, Kemaliye bölgesinden gelen ve TÜBİTAK’ta analiz edilmiş olan yaprakların Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi’nde sulu ekstreler haline getirilmesi ile elde edilmiştir. Beyaz dut yaprağı özü, sade ve doğal nane aromalı olmak üzere iki farklı seçe..

rating

49,00TL

Beyaz Dut Meyvesi Özü

Beyaz Dut Meyvesi Özü Beyaz Dut Meyvesi Özü, Kemaliye bölgesinden gelen ve TÜBİTAK’ta analiz edilmiş olan beyaz dut meyvelerinin (Morus alba L.), Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi'nde sulu ekstreler haline getirilmesi ile elde edilmiştir. Beyaz dut meyvesi özü, sade ve doğal porta..

rating

49,00TL

Portakal Aromalı Beyaz Dut Meyvesi Özü

Portakal Aromalı Beyaz Dut Meyvesi Özü Portakal Aromalı Beyaz Dut Meyvesi Özü, Kemaliye bölgesinden gelen ve TÜBİTAK’ta analiz edilmiş olan beyaz dut meyvelerinin (Morus alba L.), Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi'nde sulu ekstreler haline getirilmesi ile elde edilmiştir. Portakal..

rating

54,00TL

Nane Aromalı Dut Yaprağı Özü

Nane Aromalı Dut Yaprağı Özü Nane Aromalı Dut yaprağı ekstresi, Kemaliye bölgesinden gelen ve TÜBİTAK’ta analiz edilmiş olan yaprakların Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi’nde sulu ekstreler haline getirilmesi ile elde edilmiştir. Beyaz dut yaprağı özü, sade ve doğal nane aromalı o..

rating

54,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)