Pekmezler

Pekmezler

Ürün Karşılaştır (0)

Dut Pekmezi

Dut Pekmezi Immunflex Dut Pekmezi Eğin bölgesinde bulunan dut ağaçlarından elde edilen meyvelerin, zirai ilaç, hormon veya yapay gübre kullanmadan kendileri olgunlaşarak düşmesi beklenen dutların kurutulması; sonrasında odun ateşinde kazanlarda kaynatılarak ve güneşte tüller altında güneş enerj..

rating

35,50TL

Zencefilli Dut Pekmezi

Zencefilli Dut Pekmezi Doğal şartlada ilaç ve hormondan uzak şekilde yetiştirilmiş dutlardan elde edilen Immunflex dutları %3 lük zencefil karışımıyla, pekmezimize farklı bir tat katarken sağlığımızı korumaya da  devam ediyor. Zencefil yapısında bulundurduğu krom, çinko, magnezyum gibi min..

rating

37,50TL

Zencefilli Zerdeçallı Dut Pekmezi

Zencefilli Zerdeçallı Dut Pekmezi Doğal şartlarda elde edilen Immunflex doğal dut pekmezimizin %1.5 zencefil ve %1.5 zerdeçallı formülü ile sağlığınızı ve bağışıklık sisteminizi korumak icin en güçlü formunu elde ediyor. Pekmezin içinde bulunan dut, zencefil ve zerdeçal; bağışıklık ve sindirim ..

rating

38,50TL

Zerdeçallı Dut Pekmezi

Zerdeçallı Dut Pekmezi Zerdeçal, günümüzün fonksiyonel besinleri arasında yerini almış, yapısında bulundurduğu kurkumin benzeri bileşiklerden dolayı araştırmaların merkezi olmuştur. Immunflex dut pekmezi %3 lük zerdeçal karışımı ile hafızayı güçlendirir, sindirim sisteminin düzenlenmesine yardı..

rating

37,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)