Çaylar

Çaylar

Ürün Karşılaştır (0)

Dört Mevsim Çayı

Dört Mevsim Çayı Immunflex dört mevsim çayı toksinleri vücudunuzdan atmak ve başılıklık sisteminizi güçlendirmek için Tübitak Gıda Enstitüsü ve Bezmialem Üniversitesi Fitoterapi Merkezi’nde özel olarak harmanlandı ve el değmeden paketlendi.  Dut yapraklarının sağladığı rahat..

rating

17,00TL

Dut Yaprağı Çayı

Beyaz Dut Yaprağı ÇayıBeyaz dut yaprağı tamamı ile yenilebilir ve gayet lezzetlidir. İçinde hiçbir toksin madde içermez. Proteinler, flovonoidler, steroidler, triterpenler, vitaminler ve mineraller gibi geniş bir besleyici bileşik yelpazesine sahiptir.Dut yaprağında mineral olarak kalsiyum, demir, ç..

rating

15,00TL

Huzur Çayı

Huzur Çayı Immunflex huzur çayı vücut direncinin arttırmak ve bağışıklık sisteminizin güçlendirmek için Tübitak Gıda Enstitüsü ve Bezmialem Üniversitesi Fitoterapi Merkezi’nde özel olarak harmanlandı ve el değmeden paketlendi.  Dut yapraklarının sağladığı rahatlatıcı etkiyi;..

rating

17,00TL

Dut Yapraklı Karışık Çay

Dut Yapraklı Karışık Çay Immunflex dut yapraklı karışık çay toksinleri vücudunuzdan atmak ve metabolizmayı hızlandırmak için Tübitak Gıda Enstitüsü ve Bezmialem Üniversitesi Fitoterapi Merkezi’nde özel olarak harmanlandı ve el değmeden paketlendi. Dut yapraklarının sağladığı raha..

rating

16,20TL

Kış Çayı

Kış Çayı Immunflex kış çayı, hastalıklara yakalanmanızı engellemek ve vücut direncinizi arttırmak için Tübitak Gıda Enstitüsü ve Bezmialem Üniversitesi Fitoterapi Merkezi’nde özel olarak harmanlandı ve el değmeden paketlendi.  Dut yapraklarının sağladığı rahatlatıcı etkiyi; ..

rating

17,28TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)