Huzur Çayı

rating
  • 17,00TL

  • Vergiler Hariç:15,74TL
  • Ürün Kodu:id4004
  • Ağırlık:20.00 gr
  • Stok Durumu:Stok tükendi

Huzur Çayı


Immunflex huzur çayı vücut direncinin arttırmak ve bağışıklık sisteminizin güçlendirmek için Tübitak Gıda Enstitüsü ve Bezmialem Üniversitesi Fitoterapi Merkezi’nde özel olarak harmanlandı ve el değmeden paketlendi. 

Dut yapraklarının sağladığı rahatlatıcı etkiyi; tarçın kabuğu, limon kabuğu, baobap meyvesi, karanfil ve karahindiba ile birleştirerek vücudun yenilenmesine katkı sağladık.


Dut yaprağında mineral olarak kalsiyum, demir, çinko, fosfor, magnezyum bulunur. Ayrıca C vitamini açısından da zengindir (% 0.1-0.2). Folik asit (B9), B1 ve D vitaminini de içermektedir. Dut yaprağı, kan şekerinin regülasyonunun düzenlenmesinde, metabolizmayı hızlandırmada ve vücuttaki yağ ve trigliserit dengesini düzenlenmesinde etkilidir.


Tarçın vücut direncini arttırır, soğuk algınlığı ve nezleye karşı etkilidir, kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Limon vücudun temizlenmesinde etkilidir, bağışıklık sistemini güçlendirir, iltihabı azaltır. Baobap meyvesi yüksek oranda C vitamini ve kalsiyum içermektedir, güçlü antioksidan etkiye sahiptir. Karanfil sindirimi düzenler, antiseptik ve antibakteriyel özellik taşımaktadır. Karahindiba karaciğer için faydalıdır, hormonların düzenlenmesine katkı sağlar ve iştahı kontrol etmektedir.


Immunflex Huzur Çayı'nın içinde bulunan doğal ürünler, vücut direncinin arttırılması, bağışıklık sisteminin düzenlenmesi, soğuk algınlığı ve nezleye karşı korumada etkilidir.


Immunflex Huzur Çayı 20 gramdır ve el değmeden paketlenmiştir. Tüm Immunflex dut ürünleri Eğin yöresine aittir.


Immunflex AR-GE çalışmalarını İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi ve Tübitak Gıda Enstitüsü ile yapmaktadır.


            

Enerji ve besin Öğeleri 100 gr. da
Enerji  287,5 Kcal
Yağ 3,70 gr
Karbonhidrat 71,88 gr
Şeker 25,15 gr
Selüloz 12,44 gr
Protein
6,59 gr


İçindekiler %
Beyaz Dut Yaprağı 40
Tarçın Kabuğu 25
Limon Kabuğu 15
Baobap Meyvesi 7,5
Karanfil 2,5
Karahindiba 10

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.